Biz Kimiz?

Tamer Otobüs İşletmesi’nin kurucusu Ankaralı Hasan Tahsin Er, nakliyecilik yaptığı kamyonunu 1960 yılında bir otobüse çevirterek yolcu taşımacılığı sektörüne ilk adımı atar. 1962 yılında alınan orijinal yolcu otobüsü ile hayaller gerçeğe dönüşmeye başlar. Hasan Tahsin Er, 1963 yaz sezonunda İstanbul’da bazı turizm taşımacılığı işlerinden sonra 1965’te Avrupa turları yapar ve 1969’da İstanbul’a yerleşerek tam anlamıyla turizm taşımacılığı alanında hizmet vermeye başlar.

Hasan Tahsin Er, 1977 yılından sonra ise Tamer Otobüs işletmesi adıyla bir işletme kurar. Bugün ikinci nesil tarafından yönetilen işletme, turizm taşımacılığı alanındaki uzmanlığı ile hizmet vermeye devam ediyor.

Modern ve konforlu araç filosunun yanında eğitimli personeli ile hizmet veren Tamer Otobüs İşletmesi, şehir içi ve yurt içi kültürel turlar için taşımacılık yapmaktadır.
Ağırlıklı olarak yabancı turistler için düzenlenen turlara araç temin eden tecrübeli işletme, havaalanı-otel ve otel-havaalanı transferlerini de gerçekleştirmektedir.
Özellikle turizm taşımacılığı ile ön plana çıkan Tamer Otobüs İşletmesi, bunun yanında personel servisi taşımacılığı hizmeti de sunmaktadır.